Vzorové smlouvy zdarma ke stažení

Pohyb nemovitostí je vždy spjatý s příslušnou smlouvou. Ta musí splňovat a obsahovat mnoho bodů, které se vyvíjí a mění s časem. Nabízíme Vám ke stažení aktuální vzory smluv.

Nájemní smlouva

Chystáte se pronajímat nemovitost? Kvalitní nájemní smlouva je stavebním kamenem celého procesu nájmu.  Pronájmy řešíme na denním pořádku, neváhejte nás  kontaktovat (link na kontakty – nové okno) v případě jakýchkoliv dotazů. 

STÁHNOUT VZOR NÁJEMNÍ SMLOUVY KONTAKTUJTE NÁS

Získejte nájemní smlouvu zdarma

Kupní smlouva

Kupní smlouva je zárukou hladkého průběhu prodeje jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího.  Potřebujete poradit s prodejem nemovitosti, nebo máte nejasnosti ve smlouvě, neváhejte nás kontaktovat. 

STÁHNOUT VZOR KUPNÍ SMLOUVY KONTAKTUJTE NÁS

Získejte kupní smlouvu zdarma

Převod družstevního podílu

Prodej družstevního bytu a s tím spjatý převod podílu, práv a povinností je poměrně komplikovaný proces.  Potřebujete poradit s se Smlouvou o převodu družstevního podílu, neváhejte nás kontaktovat. 

STÁHNOUT VZOR DOHODY O PŘEVODU KONTAKTUJTE NÁS

Získejte vzor dohody o převodu členských práv a povinností v družstvu

Úschovní smlouva

Úschovna peněz je nezbytnou součástí prodeje nemovitostí. V naší kanceláři probíhá úschova u etablované advokátní kanceláře.  Potřebujete poradit s úschovou, neváhejte nás kontaktovat. 

STÁHNOUT VZOR ÚSCHOVNÍ SMLOUVY KONTAKTUJTE NÁS

Získejte úschovní smlouvu zdarma

Pomůžeme Vám vyřešit Vaše realitní problémy

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oboru víme, co naše klienty trápí a co nejčastěji hledají. Jelikož se snažíme poskytovat maximální možný klientský servis, nabízíme přehled nejčastějších potřeb a jejich řešení.

Kontaktujte nás:
+420 602 568 693 / +420 602 568 694
galina@reingmorava.cz

RE.ING MORAVA © 2018 all right reserved.
Vytvořil Opti-mystic s.r.o.